+370 616 44034

 

Inžinerinių tinklų statybos darbai

MB “Gabvida” atlieka visus su lauko vandentiekio, buitinių nuotekų tinklų įrengimu susijusius darbus, įgyvendina net pačius sudėtingiausius su lauko vandentiekiu ir buitinėmis nuotekomis susijusius darbus, o klientams siūlo pažangiausius ir ekonomiškiausius technologinius sprendimus.

Paviršinių nuotekų vamzdynų, drenažo montavimas

Atliekame visus darbus, susijusius su lauko drenažo montavimu. Mūsų komanda įrengs statinio pamatų drenažą, sumontuos privačių arba komercinių teritorijų drenažo sistemas, taip pat atliks ir jų remonto ar restauracijos darbus.

Buitinių nuotekų valymo įrenginiai ir jų montavimas

Teikiame visas su valymo įrenginių montavimu ar rekonstravimu susijusias paslaugas. Jų dažniausiai prireikia statiniams, nutolusiems nuo centrinės kanalizacijos tinklų. Tokiais atvejais įrenginio ir jo funkcionalumą užtikrinančių sistemų montavimą atliekame vadovaujantis statinio techniniu ar/ir darbo projektu. Mūsų komanda valymo įrenginius montuoja tiek gyvenamiesiems, tiek kitos paskirties statiniams. Galime įrengti ne tik biologinius nuotekų valymo įrenginius, bet ir naftos bei riebalų gaudykles.